1 Şubat 2015 Pazar 07:33

Memur Haberleri

 • Akranları Tatilde, Onlar Pazarda

  Diyarbakır'da yaşları 10 ila 15 arasında değişen çocuklar, semt pazarlarında el arabası ile sebze ve meyve taşıyarak hem ailelerine katkı sunuyor hem de okul masraflarını karşılıyor Semt pazarlarında çalışan çocuk sayısı yarıyıl tatili nedeniyle daha da arttı Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Memiş: "Bu çocukların.

 • Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" Kampanyası

  İHH ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle geçen yıl Türkiye'nin tüm okullarında uygulanmaya başlanan kampanyaya katılım, bu yıl yaklaşık iki kat arttı.

 • Türkiye Kamu-Sen'in Ekonomi Raporu

  Rapordan: ''Gerek yoksulluk sınırındaki bir yıllık artış, gerekse gerçekleşen enflasyon verileri dikkate alındığında, yalnızca 2014 yılında memur maaşlarında yaşanan kayıpların karşılanması için yüzde 12 oranında ek zam yapılmasına ihtiyaç vardır''

 • Ardahan'da Tek Kişilik "Soğuk Hava" Eylemi

  Ardahan'da tek kişilik "soğuk hava" eylemi Büro Memur-Sen Ardahan Temsilcisi Ümit Sarıkaya, tek başına "soğuk hava" eylemi yaptı.

 • Kültür-Sanat ve Basın Ödülleri

  Kültür Memur Sen tarafından düzenlenen Kültür Sanat ve Basın Ödülleri sahiplerine verildi.

 • Memur-Sen'den Belediye Başkanı Çimen'e Ziyaret

  Memur-Sen'e bağlı Gümüşhane birim başkanları Belediye Başkanı Ercan Çimen'i ziyaret etti.

 • Charlie Hebdo Karikatürlerinin Yayınlanmasına Tepkiler

  Charlie Hebdo karikatürlerinin yayınlanmasına tepkiler- Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürler yayınlanması, Rize'de protesto edildi Charlie Hebdo dergisinde Hz. Muhammed'i tasvir eden karikatürler yayınlanması, Rize'nin Pazar ilçesinde protesto edildiPazar ilçesi Meydan Parkı'nda toplanan gruptakiler, "Siz Charlie olun, ...